Anasayfa / Parti Açıklamaları / ALİ UÇAR’I (DEVRİMCİ ALİ) DAİMA ANACAĞIZ!

ALİ UÇAR’I (DEVRİMCİ ALİ) DAİMA ANACAĞIZ!

Bugün (24 Temmuz) Ali yoldaşın aramızdan fiziki ayrılışının birinci yıldönümü. Bugün saat 11’de O’nun mezarının başında olacağız. Ali Uçar yoldaş ile birlikte onun can yoldaşları Hüseyin Elmas, Mehmet Elmas ve Murat Yaman’ı da ziyaret edeceğiz. Tüm yoldaşlarını, dostlarını yarın saat 11’de mezarının başında buluşmaya çağırıyoruz.

Devrimci Ali ve yanındaki yoldaşları rahat uyusunlar. Kürdistan özgürlük ve sosyalizm mücadelesi devam ediyor. Güneyli kardeşlerimiz 25 Eylül’de bağımsızlık referandumuna gidiyorlar. Dört parça ve metropoller ve diasporadaki halkımız da tıpkı Hewler halkı gibi büyük heyecanla 25 Eylül gününü bekliyor.

Biz ÖSP olarak Güneyli halkımızın bağımsızlık referandumunu destekliyor ve bunun için Kürdistani siyasal parti ve sivil kurumlarla birlikte kampanya geliştiriyoruz.

Ali yoldaş seni daima sevgi ve saygıyla anacağız! Seni asla unutmayacağız!

23.07.2017

Özgürlük ve sosyalizm Partisi

Bu açıklamaya da bakabilirsiniz.

ANTEP PROGRAMI DAHİLİNDE YAVUZELİ VE KÖYLERİ ZİYARET EDİLDİ

KKP Antep il örgütünün organize ettiği ve Genel Başkanımız Sinan Çiftyürek ve HDP Urfa Milletvekili Nusrettin Maçin yoldaşın da içinde bulunduğu KKP heyetinin Antep faaliyet programı çerçevesinde bugün Yavuzeli ilçesinin köyleri ziyaret edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir