Anasayfa / Parti Açıklamaları / ÖSP Antep il örgütünde kahvaltı!

ÖSP Antep il örgütünde kahvaltı!

Özgürlük ve Sosyalizm Partisi Antep İl Örgütü 11.01.2015 tarihinde (Pazar) parti binasında dayanışma kahvaltısı düzenledi.

Kahvaltıda ÖSP Genel Başkanı Sinan Çiftyürek, ÖSP Parti Meclisi üyeleri ve parti üyeleri, Suriye Kürdistan Demokratik Partisi’nin (PDK-S) Antep’te bulunan temsilcileri, Galatasaray taraftar gruplarından Tek Yumruk temsilci ve gençleri ve ÖSP dostları katıldı.

Kahvaltı öncesi ÖSP genel Başkanı Sinan Çiftyürek kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasında Paris’teki Charlie Hebdo dergisinde yapılan katliama değinerek katliamı kınadığını açıkladı. Konuşmasının devamında Ortadoğu ve Kürdistan’daki son gelişmelere değindi.

 

Kahvaltı sonrası ise PDK-S temsilcisi de kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasında ÖSP’nin davetinden dolayı ÖSP’ye teşekkürlerini sunan PDK-S temsilcisi Kürdistan halkının özgürlük, barış ve demokrasi mücadelesinde ÖSP ile omuz omuza mücadele etmeyi temenni ettiklerini söyledikten sonra ÖSP’ye bu mücadelesinde başarı temennisinde bulundu. 

Bu açıklamaya da bakabilirsiniz.

ANTEP SYKP VE TİLKİLER KÖYÜ DERNEĞİ ZİYARET EDİLDİ

KKP Antep il örgütünün organize ettiği ve Genel Başkanımız Sinan Çiftyürek ve HDP Urfa Milletvekili Nusrettin Maçin yoldaşın da içinde bulunduğu KKP heyeti çalışmalarına devam etti. Antep faaliyet programı çerçevesinde bugün KKP heyeti Sosyalist Yeniden Kuruluş Partisi (SYKP) Antep il örgütü ve Tilkiler Köyü Dayanışma Derneği’ne ziyarette bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir