Anasayfa / Parti Açıklamaları / ÖSP ADIYAMAN PANELİ

ÖSP ADIYAMAN PANELİ

ÖSP’nin üç aylık etkinlik planının Adıyaman ayağı bugün gerçekleşti. Adıyaman ÖSP İl Örgütünün planlı çalışmasıyla panelin konusu ve konuşmacıları içeren davetiye ve afiş geniş ilişkiler üzerinden dağıtılarak panele davet yapıldı.

Panel, “Ortadoğu-Kürdistan’da yön arayan tarih ve değişim dinamikleri (Bağımsızlık-federasyon) konusu üzerinden gerçekleşti. Moderatör Mahmut Lekesiz’in açılış konuşması ve saygı duruşundan sonra sözü panelistlere bıraktı.

Panelistlerimiz siyasetçi-yazar Fuat Önen, siyasetçi-yazar Mahmut Konuk ve ÖSP PM üyesi Hasan Lekesiz’in ilk sunumlarıyla panelin ilk oturumu sonuçlandı. On beş dakikalık aradan sonra ikinci bölümde katılımcılar hem soru sordular hem de görüş ve önerilerini açıkladılar. Üç buçuk saat süren panel verimli bir tartışma ve görüş alış verişiyle sonuçlandı.  Baskı koşullarına rağmen panele ilgi büyüktü.

Etkinlikler dizinin sonraki adımları sırasıyla; 11 Aralık Antep, 18 Aralık İstanbul ve 25 Aralık Diyarbakır ile devam edecek.  03,12.2016

3 2

Bu açıklamaya da bakabilirsiniz.

DEVRİMCİ ALİ YOLDAŞ, SENİ UNUTMADIK/UNUTMAYACAĞIZ!

24 Temmuz 2015’te sonsuzluğa uğurladığımız değerli yoldaşımız Ali Uçar’ı sevgi ve özlemle anıyoruz. Yaşamı boyunca Devrimci Ali olarak taşıdığı isme yakışır duruşta bulunan yoldaşımızın mücadelesi ve anısı önünde saygıyla eğiliyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir